speelschema 

u i t s l a g e n

de leukste voetbalcompetitie voor de allerjongste spelertjes

Linnaeushof minicompetitie :
de leukste voetbalcompetitie
voor de allerjongste spelertjes

       s p e e l s c h e m a 

 

   

 

g  e  s  p  e  e  l  d

 zaterdag  31 maart     speeldag  6

10.30 uur  UNO 2                               -  RCH 1                    
08.30 uur  HBC 1                               -  Legmeervogels 1
09.00 uur  BSM 2                              -  Hillegom 1                       36 - 10
09.00 uur  Legmeervogels 2      -  Olympia Haarlem 1
09.00 uur  Hillegom 2                     -  BSM 1
09.30 uur Overbos 1                       -  UNO 1       

zaterdag  07 april         speeldag  7

08.30 uur  HBC 2                                 -  BSM 2
09.00 uur  Olympia Haarlem 1  -  UNO 2
09.00 uur  Legmeervogels 1       -  UNO 1              
09.00 uur  BSM 1                               -  HBC 1
09.30 uur  Overbos 1                     -  Hillegom 2
10.00 uur RCH 1                               -  Hillegom 1     

zaterdag  24 maart           speeldag  5

08.30 uur  UNO 1                              -  BSM 1                                         10 - 11
08.30 uur  HBC 1                               -  Hillegom 2                                23 -   4
09.00 uur  BSM 2                              -  UNO 2                                          30 -   9
09.00 uur  Hillegom 1                    -  HBC 2                                          10 - 26
09.00 uur  Legmeervogels 1      -  Overbos 1                                    5 - 18
10.00 uur RCH         1                       -  Legmeervogels 2                  30 -    4

zaterdag  17 maart           speeldag  4   (  wat was het koud hé  )

08.30 uur  UNO 2                               -  HBC 2
09.00 uur  Legmeervogels 2        -  BSM 2
09.00 uur  Olympia Haarlem 1  -  RCH 1              
09.00 uur  BSM 1                               -  Legmeervogels 1
09.00 uur  Hillegom 2                     -  UNO 1
09.30 uur Overbos 1                       -  HBC 1       
zaterdag  10 maart           speeldag  3

08.30 uur  HBC 2                               -  Legmeervogels 2
08.30 uur  UNO 1                                -  HBC 1                                  21 - 20
09.00 uur  BSM 2                                -  Olympia Haarlem 1        7 - 24           
09.00 uur  Hillegom 1                      -  UNO 2                                  16 -    5
09.00 uur  Legmeervogels 1       -  Hillegom 2                          11 - 16
09.30 uur Overbos 1                        -  BSM 1                                   22 - 18
zaterdag  17 februari           speeldag  2

08.30 uur  UNO 1                               -  Legmeervogels 1      29 -   5
08.30 uur  HBC 1                                -  BSM 1                              18 -   9
09.00 uur  Legmeervogels 2        -  Hillegom 1                    13 - 13    
09.00 uur  Olympia Haarlem 1  -  HBC 2                              36 - 16
09.00 uur  Hillegom 2                       -  Overbos 1
10.00 uur  RCH 1                                 -  BSM 2                              17 - 10
zaterdag  10 februari         speeldag 1

08.30 uur  HBC 2                                 -  RCH 1                                  12 - 12            
08.30 uur  UNO 2                                -  Legmeervogels 2          13 - 14              
09.00 uur  Hillegom 1                      -  Olympia Haarlem 1        7 - 31                              
09.00 uur  Legmeervogels 1        -  HBC 1                                      7 - 36                               
09.00 uur  BSM 1                               -  Hillegom 2                          26 -   7             
09.30 uur  Overbos 1                      -  UNO 1                                     afgelast