speelschema 

u i t s l a g e n

de leukste voetbalcompetitie voor de allerjongste spelertjes

Linnaeushof minicompetitie :
de leukste voetbalcompetitie
voor de allerjongste spelertjes

       s p e e l s c h e m a 

zaterdag   17 november       speeldag 7
08.30 uur   HBC 1                       -  Overbos 1
09.00 uur  Hillegom 1              -  Legmeervogels 1                    
09.00 uur  Legmeervogels 2 -  RCH 1
09.00 uur  BSM 1                       -  Hillegom 2                     41 - 2
09.30 uur  EDO 1                      -  DSOV 1

 

zaterdag   24 november       speeldag 8

08.30 uur   HBC 1                       -  DSOV 1
09.00 uur   Legmeervogels 1 -  BSM 1                   
09.00 uur  Hillegom 2               -  Legmeervogels 2
09.30 uur  Overbos 1               -  Hillegom 1
10.00 uur  RCH 1                      -  EDO 1    

 

zaterdag     1 december       speeldag 9

09.00 uur   Hillegom 1              - HBC 1
09.00 uur  Legmeervogels 1 -  Legmeervogels 2                   
09.00 uur  BSM 1                       -  Overbos 1
09.00 uur  DSOV     1               -  RCH 1
09.30 uur  EDO 1                     -  Hillegom 2

 

g  e  s  p  e  e  l  d

zaterdag   10 november       speeldag 6

09.00 uur   Legmeervogels 1 - HBC 1                             18 - 19
09.00 uur  DSOV 1                     -  Overbos 1
09.00 uur  Hillegom 2              -  Hillegom 1
09.30 uur  EDO 1                      -  Legmeervogels 2
10.00 uur  RCH 1                     -  BSM 1                                   9 - 22

zaterdag      3 november       speeldag 5
0
8.30 uur   HBC 1                        -  Hillegom 2
09.00 uur  Hillegom 1               -  RCH 1
08.45 uur  BSM 1                        -  EDO 1
09.00 uur  Legmeervogels 2  -  DSOV 1
09.30 uur  Overbos 1               -  Legmeervogels 1

zaterdag    13 oktober          speeldag  4    

09.00 uur  Legmeervogels 2 - BSM 1                                   9 - 18
09.00 uur  DSOV 1                    -  Legmeervogels 1
09.00 uur  Hillegom 2            -  Overbos 1
09.30 uur  EDO 1                     -  Hillegom 1
10.00 uur  RCH 1                     -  HBC 1

 

zaterdag       6 oktober            speeldag  3
08.30 uur   HBC 1                        -  EDO 1
09.00 uur  Legmeervogels 1  -  Hillegom 2                     23 -    3
09.00 uur  BSM 1                        -  DSOV 1                             44 -   7
09.00 uur  Hillegom 1              -  Legmeervogels 2         13 - 35
09.30 uur  Overbos 1              -   RCH 1                                16 -    8

 

zaterdag    22 september     speeldag  1 

08.30 uur    HBC 1                         -  BSM 1                               8 - 15

09.00 uur   Legmeervogels 1  -  EDO 1
09.30 uur   Overbos 1                 - Legmeervogels 2
09.30 uur   Hillegom 2                -  RCH 1

                         

zaterdag    29 september      speeldag  2
09.00 uur  Legmeervogels 2  -  HBC 1
09.00 uur  BSM 1                        -  Hillegom 1                     31 -   8
09.00 uur  DSOV 1                    -  Hillegom 2 
09.30 uur  EDO 1                      -   Overbos 1
10.00 uur  RCH 1                      -   Legmeervogels 1         17 - 28